Kde bolo, tam bolo, bola raz jedna izbička..
Streda, 24 August 2011 03:58

Kde bolotam bolo 2
Sú rozkošné, jediné na svete, naše. Deti. Spravili by sme pre ne čokoľvek. Chceme im vytvoriť to najkrajšie miesto, kde by sa cítili fajn a mohli sa bezstarostne hrať.
Aj vám bude čoskoro po byte pobehovať takéto malé stvorenie? A vy už začínate rozmýšľať o tom ako zariadiť detskú izbu?
Alebo ju máte zariadenú a stále máte pocit, že jej niečo chýba? Ak neviete ako by mala vyzerať, my áno.
Ako v rozprávke! Čítajte viac...

 
Myší kožuch nechajte doma!
Streda, 13 Júl 2011 03:59

01Okolo vás prejde mladá baba. A vy, hoci ste žena, alebo práve preto, sa otočíte, konkurenciu treba predsa zmapovať. Musíte uznať, vyzerá skvelo. Ako nejaká modelka z móla. Ešte chvíľu za ňou hľadíte, a potom vám to dôjde. Ale veď to vôbec nie je žiadna modelka. Aj pri veľkej dávke sebakritiky (a to jej skutočne nemáte málo) totižto prichádzate k záveru, že na tom určite nie je lepšie ako vy.
Tak ako je potom možné,že vyzerá tak dobre? Ako je možné že ste si ju (tak ako aj ďalší štyria muži naokolo) všimli?A že okolo vás prešli akoby ste boli vzduch? Výrazný, ženský, neprehliadnuteľný! Štýl. Áno. Práve štýl je to, čo ju odlišuje od tisícky ostaných sivých myšiek.

Mnohokrát obdivujeme iné ženy, pre ich extravaganciu, sviežosť, ženskosť. A potom, pri najbližšom „záťahu“ v hypermarkete si opäť vyberieme niečo nenápadné, jednofarebné,sivé. Čo tak trocha odvahy? Čítajte viac...

 

 
Kabelka alebo Bermudský trojuholník..?
Sobota, 02 Júl 2011 13:01

aPoznáte to. Stojíte pred dverami. Máte za sebou osem hodín stresu v práci, polhodinu v banke, hodinu behania po supermarkete a v rukách štyri tašky plné nákupu. A kľúče nikde. Tak sa s taškami v rukách prehrabujete v kabelke pomedzi všetky tie veci. Veď tam toho nie je tak veľa, musia tam niekde byť. Ako sa snažíte nájsť kľúče, do ruky vám prídu kadejaké veci. Penaženka, doklady, rúž, diár, lícenka na tvár, dáždnik, mobil, bloček s nákupom, pero, hygienické vreckovky, igelitka, parfém..
A zase dookola. Mobil vám prišiel do ruky už trikrát a kľúče stále nikde. V hlave sa Vám premieta manželove "Neviem načo v tej kabelke nosíš toľko vecí.." a k vašej psychickej pohode to veľmi neprispieva. Ale hľadáte ďalej. Dáždnik, doklady, vreckovky..musia tu niekde byť. Vaše zúfalstvo narastá priamoúmerne s únavou, keď v tom..zvoní mobil.. Čítajte viac...